Dodání a vrácení

Náklady na dopravu

Doprava zdarma od 2500 Kč
Do 2500 Kč je cena 130 Kč

Zpáteční adresa

Olza Logistic – davibikes.cz

Lípová 1986,

737 01 Český Těšín,

Balík s objednanými produkty k Vám dorazí do 4-6 pracovních dnů. Kurýr vyzvedne zásilku a doručí ji na místo určení za nejlepších podmínek.

Postup vrácení zboží

Produkty zakoupené spotřebiteli na dálku (online) lze vrátit. Spotřebitel má právo písemně informovat podnikatele o odstoupení od nákupu, respektive o vrácení zboží bez sankcí a bez udání důvodu, a to do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží.

Pokud se zákazník rozhodne vrátit zboží – hradí náklady na dopravu zboží prodávajícímu.

Informujte nás e-mailem pokud se rozhodnete vrátit zboží. Pošlete zprávu na contact@davibikes.cz a vyplňte Produkty zakoupené spotřebiteli na dálku (online) lze vrátit. Spotřebitel má právo písemně informovat prodávajícího o odstoupení od nákupu, respektive o vrácení zboží bez sankcí a bez udání důvodu, a to do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží.

Odeslání produktu zpět

Odešlete nám produkt, který chcete vyměnit. Za zásilku musíte zaplatit a odeslat ji na adresu:

Olza Logistic – davibikes.cz

Lípová 1986

737 01 Český Těšín

Doporučujeme zaslat Českou poštou – jedná se o nejlevnější způsob vrácení.

Opravná faktura a výměna

Poté, co obdržíme zásilku a ověříme, zda je výrobek nepoužitý a je plnohodnotný vystavíme opravnou fakturu. Bude Vám odeslána na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Následně peníze vrátíme na uvedené číslo účtu do 14 dnů od odstoupení kupujícího od kupní smlouvy

Pokud si přejete změnit produkt na jinou velikost nebo barvu nebo na jiný produkt, kontaktujte nás prosím předem na contact@davibikes.cz

Dodání

Doprava je od 2200 Kč zdarma

Každý zákazník může sledovat svůj balík na webových stránkách kurýrní společnosti. Číslo zásilky se nachází v e-mailové zprávě odeslané na adresu uvedenou v zásilce.

Objednané zboží není možné osobně vyzvednout.

https://davibikes.cz/returncz.pdf